ארגון הנכים בישראל המיוחד
צור קשרדלג על צור קשר
צור קשר
סגירה

צור קשר

checked

מיטה סרג'ם

 
נפגעתי קשה בשנת 1985 בתאונת עבודה. תהליך השיקום נמשך כ 3 שנים עד לשנת 1988 בהן ביליתי בבית חולים שיקומי וליוו אותי הכאבים העזים בגב. מאז התאונה אני סובל מכאבים כרוניים ושיתוק בגפיים התחתנות עם הגבלות מסוימות ומטופל בהתאם. בשנה האחרונה הכאבים עלו מדרגה שלא יכולתי לסבול, ושוב ביקורים חוזרים ונשנים במרפאת כאב עם כל משככי הכאב המוכרים בשוק והגעתי אפילו להזרקה להרגעה תחת שיקוף, אך ללא הטבה.

יום אחד סיפרתי לקרובת משפחה שלי על הכאבים העזים שלי ועל הניסיונות שלי לשפר את מצבי והיא סיפרה לי על מקום שיש בו מיטת טיפולים שהיא לכאורה מיטת מסגי'ם המטפלת בכל הבעיות הגופניות. בתחילה דחיתי אותה בזלזול אך הכאבים התגברו עד כדי כך שהייתי צריך לפנות לחדר מיון ומשתחרר עם מורפיום נקי להרגעה ועוד ארסנל של כדורים.

כשהגעתי לרופא האישי שלי ורשם לי את המרשמים שהומלץ לי ע"י חדר מיון פוגש שם אישה זרה לחלוטין שהיא מאזינה לשיחתי עם בת לויה שהייתה איתי על הכאבים העזים שאני סובל ועל זה שאינני אוהב כלל את מה שרושמים לי הרופאים. היא תופסת אותי בחוץ ומספרת לי על המיטה שעושה פלאים, שוב.

אמרתי די אני חייב לנסות והלכתי לשם בסביבות חודש מרץ 2008 עם המון סקפטיות . אני לא יודע להסביר מה המיטה עושה בדיוק ואיך היא עוזרת לגוף שלנו לרפא את עצמו, אבל אני מכיר כמה אנשים שהיו שם וקיבלו פתרון לבעייתם הרפואית קשה ככול שתהיה קשה הטענה שלהם שהמיטה עוזרת ע"י האפקטים שבתוכה לגוף לרפא את עצמו. בשכונתי גר אדם שהיה חולה סכרת בצורה אינסולין זה היה חבר שלו הזרקות חוזרות ונשנות עם ארסנל של כדורים. הרגליים שלו היו חולות מוגלה הייתה נוטפת מהם, לטענתו אמר שהרופא אמר לו שהוא לפני כריתת רגל. הוא ניסה את המיטה כעבור 3 חדשים הרופא שלח אותו לבדיקות תקופתיות. כאשר שב לרופא עם התוצאות והרופא מתבונן בתוצאות ושואל מה עשית? הוא משיב לו - הייתי במיטה הטיפולית של סרג'ם. הרופא חזר שוב על הבדיקות, אותן תוצאות. הרופא הפסיק לאותו אדם את הזרקות אינסולין וכל התרופות.

היום רכשתי את המיטה והיא אצלי בבית כבר יותר מחצי שנה, הכאבים לא אומר שהם חלפו נעלמו להם , לא ! אך הם במידה הרבה יותר פחותה מה שנותן לי לתפקד כאדם צעיר בשנים כמובן כאבים מועטים מאוד וכיף לי ואני הרבה הרבה יותר משוחרר

אין לי קומיסיון ואין לי קופון מהפרסום!!

הקומיסיון והקופון שלי הוא בבריאות שלי ותו מי שרוצה יכול לנסות חינם ואם זה יעזור לו הרווחתי מצווה.

מקומות להתנסות במוצר:
בירושלים מרכז אגריפס
ברעננה מרכז אלרם ברחוב אחזה
ברשל"צ איזור תעשיה מערב קניון ערי החוף ליד קניון הזהב
ברמת גן מגדלי התאומים ברחוב ז'בוטינקי ליד הבורסה

בתקופה האחרונה נפתחו עוד מכרזים כאלו ברחבי הארץ מומלץ לקבל פרטים נוספים באתר החברה אתר החברה המפיצה את המוצר מיטת סרג'ם

עבור לתוכן העמוד